A66/060
František Kupka (1871-1957)
ZVUKY ZVONŮ
1912
Lept na papíru, 275x223 mm, dat. vlevo dole v tisku 1912, sign. vpravo dole v tisku "Kupka" a dole pod tiskem autorským razítkem.
Za laskavou konzultaci děkujeme panu Pierru Brulléovi.