A66/134
Eva Fuková (1927-2015)
BEZ NÁZVU
50. - 60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 202x123 mm. Verso značeno autorským razítkem.
Stav A/B.
Lehce pokrčený levý dolní roh, ve střední části drobná skvrnka od pera.