Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Bez názvu

A66/134

Eva Fuková (1927-2015)

BEZ NÁZVU

50. - 60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 202x123 mm. Verso značeno autorským razítkem. Stav A/B.
Lehce pokrčený levý dolní roh, ve střední části drobná skvrnka od pera.