A68/019
Johann Jacob Hoch (1750-1829)
POHLED K VÍDEŇSKÉ KATEDRÁLE SV. ŠTĚPÁNA
1814
Kvaš na papíře, 190x230 mm (výřez z pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Joh. Jacob Hoch f. 1814".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Johann Jacob Hoch - syn dvorního malíře v Mohuči, Johanna Gustava Hocha. Proslul svými technickými schopnosti v oblasti malby kvašem.