A68/022
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA
1908
Barevný dřevoryt na papíře, 435x375 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "B Jaroněk 1908".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Bohumír Jaroněk - zlínský malíř a grafik, zakladatel Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (1925).