A68/026
František Tavík Šimon (1877-1942)
MIKULÁŠSKÝ TRH NA STAROMĚSTSKÉM NÁMĚSTÍ
1922
Barevný lept na papíře, 271x300 mm, zn. v tisku vlevo dole autorským razítkem s monogramem "TFŠ", číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "105.", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "T. F. Šimon". V soupisu grafického díla uvedeno pod č. 378.
Rámováno, zaskleno.