Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Napadený kůň

A68/061

Emil Filla (1882-1953)

NAPADENÝ KŮŇ

1937
Lept na papíře, 410x325 mm, zn. a dat. v tisku vpravo dole monogramem "EF 37.", číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "11/30", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Emil Filla 37". Další exemplář je uložen ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. C 31325. Paspartováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.