Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Ptáček v kleci

A68/067

Vladislav Vaculka (1914-1977)

PTÁČEK V KLECI

1946
Suchá jehla na papíře, 140x175 mm, zn. v tisku vpravo nahoře "V", zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "2 - I.", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Vaculka 46".

Vyvolávací cena: 1 200 Kč