Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dáma

A68/071

Vladimír Sychra (1903-1963)

DÁMA

1937
Kresba perem na papíře, 190x105 mm, sign. a dat. vpravo dole "V. Sychra 37". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 900 Kč