Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Soubor tří grafik

A68/083

Kamil Lhoták (1912-1990)

SOUBOR TŘÍ GRAFIK

P. F. 1988. Litografie na papíře, 106x145 mm, zn. v tisku vlevo nahoře "P. F. 1988 KAMIL LHOTÁK" a vpravo dole "K.L.". P. f. 85. Serigrafie na papíře, 106x150 mm, zn. v tisku uprostřed dole "P. F. 85. Dr. M. Novotný, zn. a dat. v tisku vpravo dole "K. Lhoták 84". Pramice v přístavu. Suchá jehla na papíře, 80x105 mm, sign. a zn. vpravo dole pod tiskem tužkou "Kamil Lhoták II9".

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.