Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dvě figury

A68/087

Bohumír Matal (1922-1988)

DVĚ FIGURY

1988
Kresba fixem na papíře, 300x209 mm, sign. a dat. tužkou vlevo dole "Matal 88." Paspartováno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.