A68/102
Anonym
SVATÁ LUCIE
Olej na měděném plechu, 20x14,5 cm, na zadní straně opatřeno razítkem Národní galerie v Praze. Rámováno. Stav A. Z důvodu koronavirové pandemie nedošlo v plánovaném termínu k zasedání komise NPÚ Brno, Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty bude zadministrováno později.