Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Svatá Lucie

A68/102

Anonym

SVATÁ LUCIE

Olej na měděném plechu, 20x14,5 cm, na zadní straně opatřeno razítkem Národní galerie v Praze. Rámováno. Stav A. Z důvodu koronavirové pandemie nedošlo v plánovaném termínu k zasedání komise NPÚ Brno, Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty bude zadministrováno později.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 10 000 Kč