A68/109
Pierre Édouard Frere (1819-1886)
CHLAPEC SE DŽBÁNEM
19. stol.
Olej na dřevěné desce, 27,5x18,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "E. Frere.". Rámováno.
Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí.