Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Žánrová scéna s dětmi

A68/110

Pierre Édouard Frere (1819-1886)

ŽÁNROVÁ SCÉNA S DĚTMI

1869
Olej na plátně, 25x19,5 cm, sign. a dat. vlevo dole "E. Frere. 1869". Rámováno. Stav B.

Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí.