A68/118
Stanislav Lolek (1873-1936)
BOROVÁ LADA NA ŠUMAVĚ
1933
Olej na plátně, 55,5x70,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "LOLEK ST. 33". Rámováno.