Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Potemnělý březový háj

A68/121

Augustin Mervart (1889-1968)

POTEMNĚLÝ BŘEZOVÝ HÁJ

1911
Olej na plátně, 88,5x83 cm, sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart. 1911.". Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.