A68/122
Augustin Mervart (1889-1968)
NA BLATECH
Olej na plátně, 92x88 cm, sign. vpravo dole "Aug. Mervart", na zadní straně opatřeno výstavním štítkem s katalogizačním číslem 144. Rámováno. Stav restaurováno.