Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Vesnická krajina s topoly

A68/124

Neurčený autor

VESNICKÁ KRAJINA S TOPOLY

1937
Olej na dřevěné desce, 34x44,2 cm, zn. a dat. vpravo dole "Dittewig 37". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč