Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Cesta s podzimním motivem

A68/131

Alfred Jirasek (1863-1931)

CESTA S PODZIMNÍM MOTIVEM

Olej na plátně, 40x51 cm, sign. vlevo dole "A JIRASEK", na zadní straně opatřeno adresným štítkem. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč