Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Zimní krajina

A68/136

František Myslivec (1890-1965)

ZIMNÍ KRAJINA

1961
Olej na kartonu, 51x64 cm, sign. a dat. vpravo dole "Fr. Myslivec 1961". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 9 900 Kč
Vydražená cena: 12 000 Kč