A68/146
Ladislav Šíma (1885-1956)
MOŘSKÉ POBŘEŽÍ S MAJÁKEM
Olej na překližce, 15,5x20 cm, sign. vpravo dole "L. Šíma", na zadní straně přípis: "Ladislav Šíma". Rámováno.
Ladislav Šíma - akademický malíř krajin a figurálních motivů, pražský rodák, studoval na Akademii výtvarných umění u prof. V. Bukovace, B. Roubalíka, F. Thieleho.