Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stařík

A68/151

Bohumír Číla (1885-1973)

STAŘÍK

Olej na plátně, 46x37,5 cm, sign. vpravo dole "Boh. Číla.". Rámováno. Stav A.

Bohumír Číla - český malíř a restaurátor, bratr malíře Otakara Číly.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 3 000 Kč