A68/155
Antonín Hála (1895-1952)
TROJICE OBRAZŮ - HORNÍCI
Olej na kartonu, 49,5x65 cm (všechna tři díla mají obdobné rozměry), sign. vlevo nebo vpravo dole "A. HÁLA", dva obrazy na zadní straně opatřeny štítky s informacemi o autorovi. Stav B.