A68/156
Rudolf Klingsbögl (1881-1943)
INTERIÉR
Olej na dřevěné desce, 12x14 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "Rudolf Klingsbögl". Rámováno. Stav A.
Rudolf Klingsbögl - vídeňský malíř, podnikal časté návštěvy Mnichova a Paříže. Maloval interiéry domů a dílen, hospodské a sklepní motivy. Často se podepisoval "Klingsberg".