Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Skalní květy

A68/158

Victor Max Hutschenreiter (1828-?)

SKALNÍ KVĚTY

1865
Olej na plátně, 34,5x28,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "V. M. Hutschenreiter 865". Rámováno. Stav A.

Victor Max Hutschenreiter - rakouský malíř zvířat a loveckých scén.