A68/161
Alena Dostálová (1932-2011)
PODZIMNÍ KYTICE
1969
Olej na kartonu, 40x70 cm, sign. a dat. vpravo dole "Dostálová 69", na zadní straně opatřeno autorským štítkem. Rámováno.
Alena Dostálová - narodila se v Praze. Studovala na Vyšší uměleckoprůmyslové škole v Brně u profesorů Hrbka a Laciny. Poté se vrátila zpět do Prahy k profesoru Fišárkovi. Vystavovala na třiceti samostatných expozicích. Věnovala se knižní ilustraci, výtvarně spolupracovala s televizí.