Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Kazeta na vyšívání

A68/209

KAZETA NA VYŠÍVÁNÍ

Čechy 60. - 70. léta 18. stol.
Exkluzivní doplněk dámského budoáru, bohatě intarzovaná kazeta s odklopnou horní deskou, v jejímž středu je polstrovaný jehelníček. V interiéru samostatný oddíl na drobné předměty, krytý odklopným víkem. Jehličnaté dřevo dýhované ořechovou a javorovou (místy barvenou) dýhou. Pentlicová intarzie s květinovým motivem a rozetami, původní kované železné panty a zámek. 32x28x21 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč