Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Skříňka - nástavba

A68/210

SKŘÍŇKA - NÁSTAVBA

Rakousko 1800
Nástavba na komodu se šesti a šesti uzamykatelnými zásuvkami po stranách, třemi vysouvacími odkládacími plochami a středovým otvíracím úložným prostorem se zásuvkou a osmi tajnými přihrádkami. Korpus z měkkého dřeva, zásuvky dýhovány javorovou a ořechovou dýhou s linkovou intarzií, dvířka zdobena intarzií s květinovým motivem, na čtyřech jehlanovitých nohách. Rozměr 103x32 cm, v. 92 cm. Stav C. Skříň původní, ulomené ovládací páčky zamykacího systému zásuvek, pozdější zásahy a doplňky.