A68/215
SALONNÍ STOLEK
Čechy
70. léta 18. stol.
Stůl s deskou ze smrkového dřeva intarzovaného páskovou a pentlicovou intarzií z ořechové dýhy a linkováním javorem stojí na čtyřech spirálově soustružených nohách spojených trnoží. 89x73x64 cm.