Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Nízký stolek

A68/217

NÍZKÝ STOLEK

Francie 19. stol.
Stolek s korpusem z měkkého dřeva, stojící na čtyřech kuželových kanelovaných nohách. Dýhovaný palisandrovou dýhou a mahagonovou kořenicí. Rozměr 84x57 cm, v. 51 cm. Stav restaurováno. Prasklá deska.