A68/218
STŮL SE SKLOPNÝMI BOČNÍMI DESKAMI
Německo
1830
Stůl s korpusem z měkkého dřeva, celoplošně dýhovaný palisandrovou dýhou, zdobený linkovou intarzií, stojící na dvou volutově prolamovaných bočnicích s masivní trnoží. Deska se dvěma bočními sklopnými plochami intarzovaná ve středovém panelu motivem rozvilin a girland. Pod deskou dvojice zásuvek uzamykatelných na jeden klíč. Rozměr 103x62 cm, v. 78 cm.