Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stůl se sklopnými bočními deskami

A68/218

STŮL SE SKLOPNÝMI BOČNÍMI DESKAMI

Německo 1830
Stůl s korpusem z měkkého dřeva, celoplošně dýhovaný palisandrovou dýhou, zdobený linkovou intarzií, stojící na dvou volutově prolamovaných bočnicích s masivní trnoží. Deska se dvěma bočními sklopnými plochami intarzovaná ve středovém panelu motivem rozvilin a girland. Pod deskou dvojice zásuvek uzamykatelných na jeden klíč. Rozměr 103x62 cm, v. 78 cm. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.