A68/219
KOSMETICKÝ STOLEK
Střední Evropa, Uhry
okolo 1840
Stolek biedermeier s odklopnou horní deskou stojící na noze ve tvaru lyry. Dýhovaný kořenovou dýhou, bohatě zdobený intarzií s florálními motivy. Rozměr 58x46 cm, v. 81 cm.
Stav C/D.
Popraskaná horní deska, chybí zrcátko a klíček, nepůvodní kování.