A68/222
PÁROVÉ PŘÍZEDNÍ STOLKY
Itálie
20. stol.
Dvojice elegantních přízedních stolků s deskou ze zeleného mramoru nesenou na dvojici sloupků se zlacenými hlavicemi. Ořechová dýha. 80x67x36 cm.