A68/232
ŽIDLE BIEDERMEIER
Čechy
30. léta 19. stol.
Pár elegantních židlí z dubového dřeva, zdobených linkovou intarzií, na čtyřech prohnutých nohách propojených třemi trnožemi. V. sedáku 51 cm. Celk. v. 94 cm.
Sedáky nově čalouněné.