A68/253
STOLNÍ RÁMEČEK
Střední Evropa
18. stol.
Rámeček z dubového dřeva, zdobený jemnou páskovou inkrustací z ořechového a javorového dřeva. Vnitřní rozměr 20x26,5 cm.
Stav restaurováno.
Nepůvodní zadní deska.