A68/267
ORCIO
Itálie, Umbrie, Deruta
20. stol.
Podlahová nádoba (zásobnice / květináč) typu "Orcio", kulovitý tvar se zúženým hrdlem, terakota s reliéfním ornamentálním dekorem, barevně glazovaná, na podední značeno číslem modelu "647", v. 42 cm, Ø hrdla 24,5 cm.