A68/314
ZLATÝ PRSTEN SE SAFÍRY
Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený trojicí safírů a po stranách dvěma trojicemi diamantových rout, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 2,19 g. Velikost prstenu: 60 Stav A.