A68/316
ZLATÁ SOUPRAVA S PERLAMI A DIAMANTY
Prsten z bílého zlata a pár puzetových náušnic, osazeno pravidelnou bílou perlou o Ø ca 10, resp. 11,5 mm, a trojicí drobných briliantů o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,25 ct, resp. diamantovými routami, značeno ryzostními čísly. Osvědčení puncovního úřadu. Au 750/1000. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 10,96 g. Velikost prstenu: 58 Stav A-B.