Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Zlatý prsten s perlami a korály

A68/320

ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI A KORÁLY

Československo, 30. léta 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata, osazený v koruně trojicí růžových korálů, dvěma nepravidelnými perlami béžového odstínu a 8 diamantovými routami. Puncovní značka Z-45, ryzostní číslo. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,63 g. Velikost prstenu: 56 Stav B.