A68/402
SOUBOR BIEDERMEIEROVÝCH SKLENIC
Čechy, 2. třetina 19. stol.
10 číší z bezbarvého, barevně vrstveného, uranového, lahvově zeleného, opálového a mléčného skla, zdobeno brusy a pestrou emailovou malbou se zlacením a stříbřením s motivy kvítků, rozvilin a ornamentů či upomínkovou řezbou nápisu, resp. vedut z Teplic a okolí.
V. 12 - 17 cm.
Stav A-B.