Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stojan na květiny

A68/432

STOJAN NA KVĚTINY

Morava, Krásno nad Bečvou, Samuel Reich & Co.,
30. léta 20. stol.
Poloakt stojící dámy s květinami v rukou, stylizovaný v artdecovém tvarosloví, na kruhovém podstavci s otvory na aranžování květin, lisované opálové sklo. V. 19,5 cm. Neznačeno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.