A68/516
VÁZA NA TULIPÁNY
Holandsko, Delft, 18. / 19. stol.
Fajánsová váza na tulipány, bíle glazovaná, s oválným tělem usazeným na kónické obdélné patce, s třinácti trubkovitými otvory, dvě plastická ucha v podobě dračích hlav, na bílé glazuře kobaltově malovaný květinový dekor orientálního charakteru.
V. 29 cm
Zn. modře „J.V.3“.
Stav restaurováno.