Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Trojice šálků

A68/548

TROJICE ŠÁLKŮ

Rakousko, Vídeň, Wiener Porzellanmanufaktur, 1. čtvrt. 19. stol.
Cylindrický šálek s pravoúhle zalomeným uchem a miskovitým podšálkem a dvojice zvonovitých šálků s převýšeným volutovým uchem, druhý s nízkou patkou, bílý porcelán, zdobeno světle zeleným fondem a zlacením, 2. a 3. kus na pohledové straně s barevně malovaným výjevem v krajině: Amor u vázy s květinami / trojice puttů při tanci a hře na bubínek. V. šálků 6 - 9,5 cm, Ø podšálků 13 - 14,5 cm. Modré podglazurní "Bindenschildy", vtlačené trojmístné letopočty (811, 813, 818, 820). Stav restaurováno.

Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Vydražená cena: 9 000 Kč