Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Sv. Jan Nepomucký

A68/622

Anonym

SV. JAN NEPOMUCKÝ

Čechy, lidová práce, 1. pol. 19. stol.
Olej na dřevěné desce, 35,7x24 cm. Stav C/D. Obraz je ve spodní části silně poškozen. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2020.