Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stříbrný svícen - vzor Puritan

A68/645

STŘÍBRNÝ SVÍCEN - VZOR PURITAN

USA, Gorham Manufacturing Company, 20. stol.
Trojplamenný svícen s dvojicí tenkých, dekorativně zakroucených, podélně žebrovaných ramen s kalichovitými svícníky na vysokém balustrovém dříku a rozšířené, reliéfně zdobené podstavě. Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 1179 g, v. 38 cm, š. 30 cm. Značeno výrobcem. Stav restaurováno. Osvědčení puncovního úřadu.