A68/645
STŘÍBRNÝ SVÍCEN - VZOR PURITAN
USA, Gorham Manufacturing Company,
20. stol.
Trojplamenný svícen s dvojicí tenkých, dekorativně zakroucených, podélně žebrovaných ramen s kalichovitými svícníky na vysokém balustrovém dříku a rozšířené, reliéfně zdobené podstavě. Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 1179 g, v. 38 cm, š. 30 cm. Značeno výrobcem.
Stav restaurováno.
Osvědčení puncovního úřadu.