A68/646
STŘÍBRNÝ SVÍCEN - VZOR PURITAN
USA, Gorham Manufacturing Company,
20. stol.
Trojplamenný svícen s dvojicí tenkých, dekorativně zakroucených, podélně žebrovaných ramen s kalichovitými svícníky na nízkém balustrovém dříku a rozšířené, reliéfně zdobené podstavě. Ag 925/1000, celková (hrubá) hmotnost 893 g, v. 24 cm, š. 28 cm. Značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.