A68/657
LOVECKÝ POHÁR
19. stol.
Stříbrný pohár ve tvaru naturalisticky provedené kančí hlavy, Ag 959/1000, celková hmotnost 455,83 g, d. 18 cm, neznačeno, při ornamentálně zdobeném okraji (hrdlu poháru) opatřeno očkem k zavěšení.
Osvědčení puncovního úřadu.