A68/661
STŘÍBRNÁ KONVICE NIELO
Sovětský svaz (Gruzie),
20. stol.
Džbán hruškovitého tvaru s tordováním, štíhlé hrdlo s hubičkou, esovité ucho, pásový dekor stylizovaných florálních ornamentů v technice tula smaltu (nielo), Ag 875/1000, 294,77 g, v. 21,5 cm, sovětské puncovní značky.
Osvědčení puncovního úřadu.