A68/670
STŘÍBRNÝ CESTOVNÍ PŘÍBOR
Rakousko-Uhersko, Vídeň,
1866-1922
Cestovní sada příboru pro jednu osobu (nůž, vidlička a lžíce) a kalíšku na alkohol v originálním, zevnitř vypolstrovaném pouzdru, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 135,08 g (Ag ca 70 g), puncovní značky S-30 (Diana) a S-32, mistrovské zn. "TS" a "SK", d. max. 20,8 cm (nůž), v. kalíšku 5,5 cm, florální dekor.
Poškozené pouzdro.